Водіям - гроші!
Бізнесу - клієнтів!
RU   UK

Про компанію

ActiveCar - це система, яка дозволяє рекламувати товари і послуги на автомобілях. Ми створюємо нові можливості для реклами товарів і послуг, а також допомагаємо власникам автомобілів заробляти гроші. 

 
Такий спосіб рекламування з'явився в Україні зовсім недавно, побачити на вулиці так звані «брендовані» автомобілі – поки що рідкість, зазвичайце корпоративні авто зі своєю ж рекламою. Наша компанія надає можливість розміщення реклами на приватних авто.
 
За підрахунками 2012 року, в Києві зареєстровано 1066291 легкових автомобілів. Кожного дня ми зустрічаємо величезну кількість автомобілів, нескінченний потік однакових, звичних для нашого ока машин. Але завдяки системі ActiveCar, звичайний автомобіль перетворюється в найкращого промоутера, виділяючись із решти транспорту, чим привертає увагу оточуючих, ефективно рекламуючи ваші товари і послуги.
 
  • У наші обов'язки входить весь комплекс послуг по розміщенню реклами на авто:
– пошук автомобілів;
 дизайн макету;
 виготовлення рекламної наклейки;
 нанесення реклами на автомобіль;
 контроль ефективності реклами;
 демонтаж після закінчення рекламної акції.
 
Ми раді новим клієнтам і завжди готові допомогти, як рекламодавцям, які потребують хорошої реклами своєї продукції, так і автовласникам, що бажають заробити на своєму авто!
 
З повагою, команда "ActiveCar"