Водіям - гроші!
Бізнесу - клієнтів!
RU   UK

Закон України про рекламу на авто

Стаття 18

1. Розміщення реклами на транспорті погоджується лише з власниками об‘єктів транспорту або уповноваженими ними органами (особами). При погодженні розміщення реклами на транспорті втручання у форму та зміст реклами забороняється.
 
2. Розміщення реклами на транспорті повинно відповідати вимогам безпеки та правил дорожнього руху.
 
3. За умови розміщення реклами на транспорті з дотриманням вимог безпеки і правил дорожнього руху забороняється вимагати від власників транспортних засобів отримання дозволів, погоджень, інших документів щодо розміщення реклами.
 
4. Забороняється розміщення на транспортних засобах:
реклами, яка повторює чи імітує кольорографічні схеми спеціальних та оперативних транспортних засобів;
реклами із нанесенням світлоповертаючих матеріалів;
реклами, яка супроводжується звуковими чи світловими сигналами.
на скляних (прозорих) поверхнях транспортних засобів, за винятком випадків, коли для цього використовуються матеріали, які забезпечують безперешкодний огляд з салону транспортного засобу. 
 
5. Забороняється розповсюдження реклами через радіотрансляційні або інші звукові мережі сповіщання пасажирів у транспортних засобах громадського користування, на станціях метрополітену, вокзалах, у портах та аеропортах, за винятком розповсюдження соціальної реклами.
 
Якщо ви не порушуєте вищеперелічене, то особа, яка намагається притягнути Вас до відповідальності, здійснює такі дії протизаконно. У цьому випадку ви маєте право вимагати конкретного роз'яснення Вашого порушення в частині  законодавства про рекламу, а також складання протоколу із зазначенням чіткого вашого порушення законодавства про рекламу та статті Кодексу про адміністративні правопорушення, які передбачають відповідальність за це.
Джерело - офіційний сайт "Законодавство України"
 
Всього найкращого і гарної дороги!
Команда ActiveCar